Writing /home/studioiq/WWW/www.studioiq.cz/data/meta/start.meta failed

studioIQ.cz: internetové obchody, osCommerce, e-knihy, publikační systémy, grafika

StudioIQ je dodavatelem komplexních řešení pro internetové obchody postavené na bázi osCommerce s pokročilým skladem a systémem objednávek, e-knihy pro nakladatele, webové servery, firemní prezentace, komunitní weby. Provozujeme grafické studio zaměřené na výrobu publikací v tištěné a elektronické podobě.

blog

efekt sněhové koule

Popularita stránky ve vyhledávačích funguje jako sněhové koule. Pokud máte dost času, investujte do toho, aby si vás lidé našli sami ve vyhledávačích. Pokud potřebujete okamžitý efekt, kupte si PPC reklamu.

→ vice...

k otázce exkluzivity v oblasti SEO služeb

David Špinar se v článku Je možné poskytovat SEO/SEM konzultace bez zákazu konkurence? zamýšlí nad etickými a praktickými aspekty práce pro více firem v daném odvětví. Je exkluzivita luxus za příplatek pro velkého klienta, nebo etický princip, který nesmí konzultant porušit? Neodpustil jsem si následující komentář.

→ vice...

osm let stránek dvere.com

Dvere.com jsou nejstarší webová prezentace, kterou průběžně spravujeme.Historie tří postupných verzí stránek je v mnohém ilustrativní: ukazuje vývoj pojetí webdesignu, včetně jeho slepých uliček.

→ vice...

internetový obchod nakladatelství Oikoymenh: recept na zvýšení obratu o 700%

Ingredience: Kvalitní obsah, optimalizace pro vyhledávače, rychlé načítání stránek, konzervativní design, chytré filtry a podpora prodeje.

V průběhu 4 měsíců od okamžiku, kdy jsme provedli redesign webu nakladatelství Oikoymenh, zaznamenal internetový obchod nárůst obratu o 700 procent.

→ vice...

bankovní lupiči postmoderního věku kradou z domova

(Vyšlo v MF Dnes 29.08.2006)

Adrenalinové přepadávání dostavníků s hotovými penězi někteří lupiči mění za pohodlnější způsob: namísto fyzicky náročného, rizikového a někdy neefektivního vykradení auta s balíky peněz se postmoderní bankovní lupič raději učí programovat. Peníze si stahuje z internetových účtů třeba ze svého počítače doma v obývacím pokoji.

→ vice...

řídíme se zdravým rozumem

Preferujeme Open source software, někdy je však komerční sofware prostě lepší. Mnozí vývojáři webových aplikací podléhají ideologické zaslepenosti nebo formalismu, což poškozuje uživatele. Hrůza: Google nerespektuje standardy W3C. Je to náš vzor.

→ vice...

internet opatrnost se vyplatí

(Vyšlo v MF DNES 16. 5. 2006)

Šimon Formánek, spolumajitel firmy Studioiq, která se zabývá mimo jiné poradenstvím v oblasti hackingu, míní, že internetové bankovní účty na heslo “jsou pro děti”. Naopak za nejlépe zabezpečený považuje účet eBanky s elektronickým klíčem. (Z redakčního úvodu Kláry Mandausové)

→ vice...

optimalizace pro vyhledávače funguje!

Prezentace našich klientů se umisťují na první stránce Google a Seznamu na klíčová slova, která označují jejich služby nebo výrobky a to i v případě silně konkurenčních výrazů. Např. na výraz “tiskárna” se stránky našeho klienta dostaly do první desítky na Google v konkurenci cca 2.000.000 výskytů.

→ vice...

start.txt · Poslední úprava: 15.05.10 05:01 autor: sim

tagy

vybrané reference

screenshothags200.jpg


Nakladatelství Garamond


internetový obchod YinYang.cz

Česká Platónská společnost

produktové stránky mýdla z Provence

kompletní reference


Recent changes RSS feed
copyright © studioIQ.cz 2007